Chytré hodinky značky Amazfit už dávno zdomácněly i na našem trhu a patří mezi ty velmi populární. Vzhledem k výborné kombinaci slušného vybavení a dobré ceny se ostatně není moc čemu divit. Jejich poslední počin je trochu odlišný od jejich ostatní produkce, protože Amazfit T-Rex jsou hodinky s velmi odolnou konstrukcí splňující vojenský standard MIL-STD-810. My je dnes pro vás máme v akci z e-shopu Gearbest, kde je černá verze momentálně v bleskových prodejích.

Amazfit T-Rex toho samozřejmě může nabídnout mnohem více, takže se na ty hlavní „špeky“ pojďme mrknout. Hodinky mají 1,3-palcový Always-on AMOLED displej s rozlišením 360×360 pixelů, speciální úpravu silikonového anti-alergenního řemínku, odporu 14 sportovních režimů, BioTracker měření srdečního tepu nebo GPS+Glonass vestavěnou navigaci. Neurazí ani voděodolnost 5ATM, moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0 nebo 390 mAh kapacita baterie. Ta by měla stačit až na 20 dní výdrže. Oproti čínské verzi v globální chybí NFC čip, ale ten by pro Google Pay stejně nefungoval.

Chytré hodinky Amazfit T-Rex jsou momentálně k dispozici v akci na e-shopu Gearbest jen za 149.99 dolarů. Na výběr máte z celé řady barev jako je černá, armádní zelená, khaki, světlá khaki nebo ocelově tmavě šedá. Vybere si tak každý, takže pokud sháníte výborné odolné hodinky, tak by se vám tyhle mohly opravu líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.