Na trhu je více než dost super levných chytrých hodinek a náramků, ale ty opravdu nejlevnější kousky často musí jít cestou osekávání vybavení a používání často už zastaralého nebo podprůměrného vybavení. Stále však jdou najít i kousky zajímavé se slušnými parametry, včetně třeba odolných certifikací nebo solidní kapacity baterie. Takovým modelem jsou i chytré hodinky F10, které pro vás dnes máme za skvělou cenu z nabídky bleskových prodejů na e-shopu Cafago.

Chytré hodinky F10 mohou nabídnout 1,54-palcový barevný TFT displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a obdélníkový design podobný Apple Watch včetně ovládací korunky. K mání je samozřejmě plná podpora notifikací a sledování široké škály sportovních aktivit, takže se hodinky hodí i pro aktivnější jedince. Těm přijde k duhu i měření srdečního tepu, okysličení krve nebo krevního tlaku. Bonusem je i certifikace IP67, takže se hodinky nezaleknou ani vody. Kapacita baterie je nadprůměrných 200 mAh a vydržet by tak hodinky měly až třeba měsíc ve stand-by režimu. A hodit se bude i propracovaná speciální aplikace do telefonu.

Na výběr pak má zákazník černou, stříbrnou a zlatou verzi hodinek, přičemž je samozřejmě sladěno kovové tělo se silikonovým páskem. Na e-shopu Cafago je momentálně najdete jen za 18.69 euro v bleskových prodejích s doručení z čínského skladu. Dobrá cena za slušné chytré hodinky pro nenáročné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.