Představovačka novinkového telefonu iQOO Neo 3 se blíží mílovými kroky. Termín uvedení je 23. dubna/apríla, takže už se ne pomalu, ale docela rychle můžeme těšit na nový herní telefon, který by měl mít všechny atributy vlajkových lodí. Můžeme čekat procesor Snapdragon 865, obnovovací frekvenci displeje 144 Hz, flash interní úložiště UFS 3.1. a velmi dobrou cenu. Tou by mohl telefon aspirovat na první místo v rámci zatím prodávaných přístrojů s čipsetem SD865 a obnovovací frekvencí 144 Hz.

A jaké dobroty přibudou na tácku specifikací iQOO Neo 3? Podle čínského Weibo by to měly být stereofonní reproduktory a čip Hi-Fi Amplifier. Tato kombinace by měla nabídnout potenciálním kupcům nejen ostrý a hlasitý zvuk, ale také nulové zkreslení a minimální hladinu šumu. Reproduktory by také měly mít velkou zvukovou dutinu odpovídající 1,05CC. Takovýto zvuk chytrého telefonu je ideální pro sledování filmů, hraní her a poslouchání hudby.

V rámci další parametrů zatím balancujeme na hraně spekulací a toho, co bylo víceméně potvrzeno. Jde tedy o již zmíněný procesor Snapdragon 865 a 144 Hz obnovovací frekvenci displeje. Dále bychom se měli dočkat trojitého zadního fotoaparátu, kdy jeden ze snímačů by měl mít rozlišení 48 MPix. Kapacita operační paměti by měla dosáhnout na 6 GB a 8 GB, interní úložiště by mělo mít 128 GB a 256 GB. Panel obrazovky by měl být LCD s FullHD+ rozlišením a baterie by měla dostat kapacitu 4500 mAh a rychlé nabíjení s výkonem 44 W. Telefon by měl začínat na ceně 2998 jüanů, což je zhruba 425 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.