Tak to pomalu začíná vypadat, že se nám u chytrých hodinek začíná pomalu líhnout další nový senzor pro mainstreamové využití. Ostatně i měření srdečního tepu bylo zpočátku vyhrazeno jen pro výjimečné modely hodinek a dnes to nabízí v podstatě každý kousek. Stejnou cestou se možná vydá i osobní teploměr, protože v několika dnech jde už o druhé hodinky na našich stránkách s touto funkcí. A TICWRIS GTS jsou navíc na e-shopu Gearbest k mání v bleskových prodejích s jednou extra zajímavou akcí.

TICWRIS GTS jsou chytré hodinky s lehce obdélníkovým designem vzdáleně připomínajícím Apple Watch. Vybaveny jsou 1,3-palcovým barevným dotykovým TFT displejem a silikonovým řemínkem, který je navíc vyměnitelný. Ale hlavním tahákem je určitě sestava senzorů, protože hodinky mají kromě obligátního měření tepu i  měření tlaku, teploty nebo kyslíku v krvi. K tomu samozřejmě i krokoměr, monitoring spánku, 7 sportovních režimů a plnou podporu notifikací. Baterie by měla vydržet kolem 5 dnů normálního používání a bonusem je pak voděodolná certifikace IP68.

Na e-shopu Gearbest jsou pak momentálně chytré hodinky TICWRIS GTS ke koupi v bleskových prodejích jen za 24.99 dolarů. Což rozhodně není špatné, ale jde to ještě lépe. Od 20. do 24. dubna totiž v 8.00 UTC (tedy v 10.00 našeho času) budou vždy dva kusy jen za 0.99 dolarů. A kdo ví, třeba šťastným lovcem budete zrovna vy. Zbývá už jen dodat, že jsou hodinky dostupné v černé, modré nebo růžové variantě.