Když je velká část národa stále ještě zavřená doma v karanténách a sociálním odloučení, tak jde samozřejmě o velmi náročnou a problematickou situaci. Člověk si musí vystačit s domácí výbavou na širokou škálu činností a na některé z nich by to přece jen chtělo i novou výbavu. Proto pro vás dnes máme balíček šikovných gadgetů do karantény z Ebay, tedy konkrétně dva kousky za velmi zajímavé ceny. Takže co takhle novou webkameru nebo strojek na vlasy ?

Při sociálním odloučení je důležité zůstat ve spojení s rodinou a přáteli alespoň přes internet a k tomu jsou nejlepší videohovory. Takže budete potřebovat nějakou solidní webkameru, aby obraz nebyl jen kostičkovaný chaos. Mohla by se vám tak hodit webkamera Aoni s univerzální podporou většiny systémů včetně Windows, Mac OS nebo Android. Kamera zvládne 720p rozlišení se 30 fps a k dispozici máte manuální ostření, vícesměrný integrovaný mikrofon s redukcí šumu a šikovnou festovní sponu na uchycení. Navíc je kamerka k mání jen za 25.99 dolarů.

A se strojkem na vlasy ENCHEN Sharp3S se můžete bleskově stát i domácím kadeřníkem, aby se z vás doma nestal čistý vagabund. Strojek má silný motorek se 7300 otáčkami a tichým provozem, kterému navíc díky chytrému ESM nehrozí zaseknutí vlasů do přístroje. Nastavitelná hlavice a hřeben umožní regulovat výšku sestřihu a hodí se pro stříhání všech členů rodiny,. Vestavěnou 600 mAh baterii navíc snadno dobijete pomocí USB portu a výdrž by měla být zhruba 3 hodiny na jedno nabití. Strojek pak pořídíte jen za 19.35 dolarů. Tak jak se vám dnešní malý balíček šikovných gadgetů do karantény zamlouvá ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.