I když už se na našem trhu pomalu zabydluje nová generace Redmi Note 9S, tak by se určitě nemělo zapomínat ani na řadu Redmi Note 8. Ta má stále co nabídnout, protože je stále výrazně levnější než novinkový kousek a zase o tolik nezaostává. Navíc se často objevuje ve slevových akcích na rozlišných e-shopech, čímž se jeho výhodnost ještě zvyšuje. Jednu takovou pro vás máme i dnes od Gearbestu, kde je telefon k mání je za 149.99 dolarů. Tedy s naším speciálním kupónem.

Redmi Note 8 nabízí 6,3-palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 19.5:9 a certifikací TUV Rheinland pro ochranu před škodlivým modrým světlem. Uvnitř pak tepe procesor Snapdragon 665 doplněný o 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, kterou můžete navíc ještě rozšířit pomocí samostatného microSD slotu. Zanedbaná není ani foto výbava se čtyřmi zadními senzory (48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix) a 13 Mpix selfie kamerkou. Baterie má kapacitu 4000 mAh a podporuje 18W nabíjení skrze USB Type-C port. Tělo telefonu je kryto na obou stranách ochranným sklem Gorilla Glass 5 a navíc je potaženo speciální nano-vrstvou s částečnou ochranou proti vlhkosti.

K získání extra slevy stačí na e-shopu Gearbest využít kupón GBNOTE802, se kterým srazíte cenu jen na 149.99 dolarů. Na výběr máte černou nebo modrou verzi telefonu a samozřejmě jde o globální variantu, takže se nemusíte obávat o podporu našich LTE frekvencí. Pokud tedy chcete spolehlivý osvědčený telefon za parádní cenu, tak by Redmi Note 8 mělo stále figurovat ve vašich plánech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.