Slunečné brzké páteční ráno jako by vybízelo k malému nákupu na čínských e-shopech, tedy samozřejmě až po zdravotní procházce na čerstvém vzduchu. Dnes se podíváme na zoubek dvěma produktům v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop a zejména v prvním případě jde o malou kuriozitku a zajímavost. Chytrých hodinek je na trhu totiž jako máku, ale tyhle mají v rukávu jednu extra funkci. Vše pak doplní kvalitní a dostupná 3D tiskárna M08.

Ale jako první pojďme na zmíněné chytré hodinky. Co je na nich tedy tak zajímavé ? Inu sestava senzorů na měření tepu, krevního tlaku nebo kroků už je skoro v každých hodinkách a ani tyto nejsou výjimkou. Ale už jste viděli chytré hodinky s teploměrem ? Tyhle ho mají a není tak problém měřit teplotu celý den, což se v dnešní době může hodit. Kromě toho nabídnou třeba 1,3-palcový barevný dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, odolnou certifikaci IP67 a spoustu dalšího. Řemínek je silikonový a na výběr máte z černé, modré nebo růžové barevné varianty. To vše v akci jen za 29.39 dolarů.

Jako dalšího pána na holení pak máme model 3D tiskárny M08. Ta může nabídnout kvalitní kovovou konstrukci s výbornou zahřívací deskou z hliníku a tvrzeného skla. Maximální rozměry pro tisk jsou pak 220 x 220 x 270 mm a k dispozici je samozřejmě podpora nejčastějších materiálů tiskových strun jako PLA, ABS nebo TPU. Nezapomnělo se ani na pokročilé funkce jako je automatická detekce struny, navázání tisku při přerušení nebo ovládání pomocí barevného 3.5-palcového dotykového displeje. Tiskárna je navíc k mání jen za 192.99 dolarů z německého skladu se všemi výhodami s tím spojenými.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.