Rozmach popularity 3D tiskáren samozřejmě koresponduje s klesající cenou velmi výkonných a kvalitních modelů pro domácí použití. Už dávno nejde jen o vychytávku pro extra bohaté experty, ale tisknout si může doma skoro každý. Na trhu je celá řada osvědčených výrobců, ale tlačí se na ně i noví „vlčáci“. Dnes pro vás máme slevovou akci z e-shopu Cafago na velmi zajímavý model 3D tiskárny LOTMAXX SC-10 a tato značka má na našich stránkách premiéru. A jedná se rozhodně o zajímavý kousek.

LOTMAXX SC-10 je 3D tiskárna pro domácího kutila s maximální tiskovou plochou 235 x 235 x 280 mm. Dorazí samozřejmě v DIY (Do It Yourself) stavu, takže si ji musíte sami složit. Ale nejde o nice extra náročného a je to vhodný první krok k tomuto bohulibému koníčku. Tiskárna je extrémně tichá a díky zdroji Mingwei i velmi spolehlivá. Samozřejmostí je navázání tisku při přerušení, adhezivní plocha s jednoduchým odstraněním finálního produktu a také 3.5-palcový barevný dotykový displej k ovládání. Podporována je celá řada tiskových strun, takže se fantazii meze opravdu nekladou.

Na e-shopu Cafago je pak tato výborná 3D tiskárna momentálně k mání jen za 209.52 euro v bleskových prodejích. Navíc je doručení realizováno z německého skladu, takže se nemusíte starat o žádné extra doplatky. V balení dokonce najdete i 16 GB paměťovou kartu jako bonus. Tak se na tento kousek mrkněte, protože slibuje velké věci. A nakonec jedna kontrolní otázka pro zcestovalé, jaká slavná stavba je krásně vytištěná na obrázku výše ?

A pokud by se snad tiskárna bleskurychle vyprodala, tak pro jistotu ještě dáme odkaz i na další slevovou akci na podobný model M08, který je k mání za 175.79 euro. Také jde o nabídku z německého skladu, takže bez dalších doplatků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.