I když asi většina z nás má asi doma nějaký ty roušky vlastní výroby, tak pro mnohé profesionály jsou zásoby stále ještě často nedostatečné. Nemluvě o extra opatrných jedincích mezi námi, kteří nám podomácku šitými modely ohrnují nos. Právě takovým by mohla vyhovovat dnešní akce na e-shopu Gearbestu, protože mají na prodej balík roušek NIOSH se všemi odpovídajícími standardy a certifikací FFP2. Jen dopředu předesíláme, že se nejedná o nic levného.

Roušky NIOSH série SH9550 totiž splňují celou řadu nároku, certifikací a standardů. Pro zasvěcené tedy můžeme uvést standardy EN 149: 2001 + A1: 2009 a certifikace FFP2/KN95. Což zaručuje 95 % filtraci škodlivin. Roušky mají tři filtrační vrstvy a jsou z příjemného bavlněného materiálu, který se přizpůsobí konturám obličeje. Samozřejmostí jsou elastické úchyty za uši a speciálně zjemněná část na nos. Velikost je pak univerzální, takže by měly padnout drtivé většině populace. A protože se na design v podobných případech nehraje, tak jde o striktně bílé medicínské roušky.

A balík roušek NIOSH se 20 kusy pořídíte na Gearbestu za 173.99 dolarů s doručením z čínského skladu. Současná koronavirová krize už doufejme pomalu začíná ustupovat, ale kdo ví jak dlouho ještě budeme s rouškami běhat po venku. Takže pokud si hodláte pořídit ty opravdu kvalitní certifikované kusy, tak by se vám tyhle třeba mohly hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.