Dnes je evidentně den vyhrazený značce Honor, protože po představení nové řady Honor 30 a článku o skvělém výkonu Honor 30 Pro+ v DxOMarku dojde ještě na jeden kousek. České zastoupení značky totiž poslalo tiskovou zprávu, ve které fanoušky upozorňují na poslední šanci chytit slevové vouchery na chytré hodinky Honor MagicWatch 2. A je v případě těchto hodinek o co stát ? Rozhodně !

Honor MagicWatch 2 nabízí1.39-palcový kruhový AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů a průměrem 46 mm. Jsou také vybaveny novými optickými senzory Huawei TruSeen 3.5 včetně přesného měření tepu, spánkových rytmů, okysličení krve, ušlých kroků a celkem 14 sportovních režimů. Ke sportovnímu vyžití se samozřejmě hodí i vestavěný GPS + Glonass čip, stejně jako 5ATM voděodolnost. Všemu pak vládne nový procesor Kirin A1 spolu se 4 GB vnitřní paměti a Bluetooth 5.1 připojením. Velmi pozitivní je i výdrž 455 mAh baterie, která by s trochou dobré vůle měla stačit i na dva týdny provozu. Více v naší podrobné recenzi.

A abychom učinili zadost oficialitám, tak pro jistotu to nejdůležitější z dnešního tiskového prohlášení přinášíme v plném znění. Takže co české zastoupení Honor sděluje fanouškům ?

Kdo nestihl vlnu slev do 12. dubna, má ještě poslední šanci. HONOR se spojil se známými tvářemi nejen v celosvětovém měřítku, ale i na domácí scéně a každému ambasadorovi věnoval vlastní sadu slevových voucherů. Česká olympijská plavkyně Lucie Svěcená, oblíbený gamer Nakashi Gaming nebo už dlouhodobí ambasadoři HONORu, profesionální a uznávaní fitness trenéři David Pártl nebo Nina Balaž právě teď rozdávají slevové vouchery s 10% slevou. Kapacita voucherů je omezená. Kdo chce ještě chytré fitness hodinky HONOR MagicWatch 2 se slevou, musí si pospíšit.

„Jsme rádi, že i v téhle nestandardní době můžeme našim fanouškům dělat radost a poděkovat jim za jejich věrnost. Obliba i prodeje chytrých fitness hodinek i fitness náramků HONOR posledních pár týdnů velmi narostla. Proto se rádi našim fanouškům a zákazníkům odvděčíme formou hezké slevy právě na tyto produkty,“ dodala marketingová manažerka HONOR Marie Pleskotová.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.