Společnost Meizu slaví 17. výročí a u této příležitosti uchystala novinkový telefon s příhodným názvem. Ano, jde o model Meizu 17. Protože se jedná o hodně diskutovaný přístroj a před nedávnem na síť unikly jeho kompletní specifikace, čekáme teď v podstatě jen na zveřejnění termínu oficiálního představení. I když i ten byl už několikrát probírán a vždy se zatím jednalo o falešný poplach.

Ovšem aktuálně se na čínské síti objevil teaser, který upozorňuje na termín 17. dubna/apríla. Upoutávka sice přímo nesděluje, že bude uveden telefon Meizu 17, ale určité náznaky tu jsou. Navíc by tento termín byl i velmi stylový, pokud zvážíme 17. výročí a číslovku v názvu telefonu. Ale je možné, že za dva dny výrobce jen odhalí nějaké detaily o specifikacích a technologiích chystaného telefonu.

A proč se tedy můžeme domnívat, že by v daném termínu mohl být Meizu 17 představen? Především proto, že půjde o první telefon společnosti s podporou 5G sítí. A velký nápis 5G, který dominuje upoutávce, by mohl být dobrým vodítkem. Někteří tipaři také odhadují, že na představovačce bude uvedena i Pro verze standardního modelu. Ale v tomto případě není ani v náznacích známo, jak se od sebe budou tyto dvě verze lišit. A do třetice by mohla být údajně vydána i speciální edice, Meizu 17 Audi. Tady ale jde jen o jednu velkou spekulaci, takže se ani nepokusíme tipovat, co od tohoto speciálního modelu čekat. Každopádně pokud všechno klapne a 17. duben bude tím správným datem pro prezentaci novinek, budeme určitě vědět vše potřebné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.