Na trhu je přehršel modelů chytrých hodinek a mezi čínskou proveniencí je velmi těžké si vybrat. Zákazník se tak může orientovat alespoň podle ceny, protože s extra levnými kousky nic moc neriskuje. A ceny za poslední měsíce nabraly opravdu velmi razantní směr k extrémní dostupnosti, takže sehnat slušný kousek za zhruba pět set korun není problém. Právě takové jsou i chytré hodinky SENBONO P8, které pro vás dnes máme ve slevové akce z e-shopu Cafago. Tak se na ně pojďme podívat.

SENBONO P8 designově odkazují nejblíže asi na čtvercový styl Appl Watch se zaoblenými rohy a nabízí kovové tělo s 1,4-palcovým displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů. Ten pak kryje 2.5D zakřivené ochranné sklo. Potěší i optický senzor pro dynamické měření srdečního tepu a samozřejmě nemůže chybět ani celá řada sportovních režimů. A díky certifikaci IP67 se hodinky nebojí ani nějaké té vody nebo nepohody. Vestavěná 170 mAh baterie by měla vydržet až 25 dní ve standby režimu, ale reálná výdrž bude při provozu asi jen pár dní.

Na e-shopu Cafago jsou pak chytré hodinky SENBONO P8 momentálně v akci jen za 18.94 euro. Na výběr máte hned z pětice barev silikonových řemínků a těla hodinek – černá, šedá, zlatá, růžová a modrá. Takže pokud se zrovna poohlížíte po levných chytrých hodinkách, tak byste tomuto kousku možná mohli věnovat svoji pozornost.