Společnost Oppo by sice měla v průběhu dnešního dne představit novinkový telefon Ace2, ale spekuluje se o tom, že společně s ním by mohla být uvedena i rychlá 40 W bezdrátová nabíječka. A aby toho nebylo málo, tak bychom se mohli do třetice všeho dobrého dočkat i modelu Oppo A92s. Jde zatím jen o dohady, které vycházejí z toho, že se telefon objevil v databázi Geekbench.

Oppo A92s figuruje v Geekbench výpisu s kódovým označením OPPO PDMK00. To však není až tak důležité. Zajímavější věci najdeme, když se ve výpisu mrkneme na položku, která specifikuje procesor. Tím by měl být osmi jádrový ARM MTK6873, což je krycí název pro MediaTek čipset Dimensity 800. S ním a 8 GB operační paměti prošel telefon testy. Dodejme ještě, že přístroj běží na systému Android 10. Skóre dopadlo následovně. V Single-core testu nasbíral model A92s 2504 bodů a ve více jádrovém testu pak 8130 bodů.

Procesor Dimensity 800 podporuje 5G sítě a dal by se v rámci parametrů srovnat například s čipsety Snapdragon 765 5G a nebo Kirin 820 5G. I když zmiňované procesory od Qualcomm a Huawei mají v testech Single-core poměrně vyšší skóre. Ve více jádrovém testu je však výsledek lepší než u Qualcomm čipsetu, ale mírně horší než u Huawei procesoru. Mezi další parametry Oppo A92s by měl patřit 6,57 palcový LCD displej s duální kamerou uloženou v oválné „díře“. Obnovovací frekvence panelu by měla být 120 Hz. Zadní fotoaparát tvoří čtyři snímače, kdy jeden z nich má rozlišení 48 MPix. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh a podporu 18 W nabíjení. Bližší detaily se dozvíme až při oficiálním uvedení telefonu, což bude možná už dnes.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.