Protože je spousta z nás momentálně zavřená většinu času mezi čtyřmi zdmi vlastního domova, tak je nutnost sociálního kontaktu ještě vyšší než dříve. Naštěstí máme k dispozici velmi pokročilé technologie a rychlý internet, takže se všemu dá jednoduše napomoct. Přenos obrazu ve slušné kvalitě dnes není velkým problémem a tak se jednoduše můžete spojit s rodinou, školou nebo prací hezky tváří v tvář pomocí webkamery. Pokud ještě žádnou nemáte, nebo prostě toužíte po lepší, tak by se vám mohla hodit výborná 1080P webkamera v akci z e-shopu Cafago.

Tato 1080P webkamera je použitelná univerzálně, protože jí díky nastavitelné a otočné sponě připevníte skoro kamkoliv a natočíte dle požadavků. Nabídne FullHD rozlišení přenosu obrazu se 30 fps a 120° úhlem záběru a manuálním ostřením. Je vybavena také dvojicí mikrofonů a technologií potlačení okolních ruchů, takže se nemusíte spoléhat jen na obraz. Připojení je pomocí USB a podporována je široká škála operačních systémů, od Windows, přes Linux, Mac OS až po Android.

Takže pokud potřebujete spolehlivou kamerku pro konferenční hovory, online školní docházku vašich ratolestí, streaming vašich herních výkonů nebo třeba jen hovory s přáteli, tak se vám tento kousek bude zamlouvat. Navíc když je teď k sehnání v bleskových prodejích e-shopu Cafago jen za 31.88 euro. Tak co vy na to ?