Telefony řady Redmi Note se u nás těší extrémní popularitě a proto se netrpělivě čekalo na globální verzi nedávno představených Redmi Note 9 a Note 9 Pro. Té jsme se dočkali před pár týdny a model označený jako Redmi Note 9S tak je konečně vhodný i k použití v našich podmínkách s kompletní podporou LTE. Stále se jedná o výborně vybavené telefon s dobrou cenou a my pro vás dnes máme speciální slevové kupóny z e-shopu Gearbest právě na dvě jeho varianty.

Redmi Note 9S nabízí 6,67-palcový IPS displej s FullHD+ rozlišením, moderním „průstřelem“ displeje pro 16 Mpix selfie kamerku a velmi hezkým designem. Uvnitř pak najdeme procesor Snapdragon 720G spolu se 4GB/6GB RAM a 64GB/128GB vnitřní paměti. Velmi solidní bude i foto vybavení, protože je k dispozici hned čtveřice senzorů – 48 Mpix hlavní + 8 Mpix ultra-wide + 5 Mpix makro+ 2 Mpix hloubka pole. Problémem nebude ani výdrž 5020 mAh baterie s 18W rychlo-nabíjením. Zájemce pak čeká i pár příjemných překvapení jako 3.5mm jack, samostatný microSD slot nebo odolnost proti pocákání vodou díky nano-vrstvě P2i.

Telefon je dostupný v modré, bílé nebo šedé variantě a na výběr máte hned dvě paměťové verze. Základní 4GB+64GB pořídíte na Gearbestu s kupónem GBREDMIN9S123 jen za 209 dolarů a lepší 6GB+128GB verzi pak s kupónem GBNOTE9S456 jen za 239 dolarů. Telefony by měly být hned skladem a k dispozici, takže nejde o žádné extra předobjednávky. Tak co vy na to ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.