Výrobce 3D tiskáren Anet asi není nutné nějak speciálně představovat, protože jsme už z jejich dílny měli tu čest s několika velmi povedenými kusy. A tato značka samozřejmě pokračuje v chrlení kvalitních modelů, přičemž jedním z posledních je i výborný kousek Anet ET4. A právě na něj pro vás dnes máme slevu z e-shopu Tomtop, kde si ho můžete pořídit v bleskových prodejích za skvělou cenu, navíc s expresním doručením z německého skladu.

3D tiskárna Anet ET4 se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a potěší určitě nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem nebo automatickým vyrovnáváním, či dotykový 2.8-palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun.

Momentálně je navíc tiskárna Anet ET4 v akci na e-shopu Tomtop a bleskové prodeje srazily cenu až na pouhých 167.94 dolarů. Jak již bylo řečeno, tak jde o dodávku z německého skladu, takže cena je konečná bez dalších celních a daňových doplatků. V balení dostanete navíc i 10 m tiskové struny náhodné barvy, takže nic nebrání se hned pustit do práce, kreativitě se přece meze nekladou. Počet kusů v akci je poměrně omezen, takže bych v případě zájmu asi dlouho nečekal.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.