I když je většina momentálně prodávaných televizí už vybavena vlastními „chytrými“ funkcemi a operačními systémy, tak přece jen často pokulhávají v rychlosti a nabídce možností. A v dnešní době není problém si za pár peněz pořídit malý TV box s mnohem větší škálou výhod a samozřejmě i výkonnějšími parametry. Případně pro náročné rovnou mini PC a to pak využít třeba jako malý server pro multimediální obsah v domácnosti. Všechny podobné nároky uspokojí dnešní trojice slevových kupónu z e-shopu Gearbest.

Jako první se podíváme na dvojice TV boxů vybavených velmi výkonným procesorem Amlogic S905X3, 4 GB RAM, USB 3.0 porty nebo dual band ac Wi-Fi. Ten levnější v podobě modelu X96 Air může nabídnout „jen“ 32 GB vnitřní paměti a jde o klasický malý TV box. A s kupónem GBCNMX964 přijde navíc jen na 36.99 dolarů. O něco dražší MAGICSEE N5 Plus nabídne 64 GB vnitřní paměti, externí anténu pro lepší signál a hlavně i 2.5″ slot na až 4 TB HDD nebo SSD disk. A jako bonus rovnou i root systému. Navíc díky kupónu GBCNMN5P1 je k dostání jen za 56.99 dolarů.

Pro ty náročnější se pak hodí kompletní mini PC Beelink L55, které můžete využít i jako klasický domácí stolní počítač v ultra kompaktním provedení. Výkonu je poměrně dost díky procesoru Intel i3-5005U spolu s 8 GB RAM a hned 512 GB SSD diskem. Kdyby vám to nestačilo, tak jde osadit přímo i dalším M.2 nebo 2.5″ diskem. Samozřejmostí je dual-band Wi-Fi ac, HDMI a DisplayPort, USB 3.0 porty a potěší i dvojice gigabitových LAN portů. A tento malý zázrak je momentálně k mání se slevovým kupónem GBCNML552 v akci jen za 259.99 dolarů. Tak co vy na to ?