Čínští Xiaomi fušují úspěšně do řemesla i výrobcům domácích spotřebičů a doplňků, samozřejmě to ve většině případů ještě vylepšují chytrými funkcemi. Jejich gigantický ekosystém umožňuje opravdovou diverzifikaci portfolia a na trh tak jsou tyto výrobky zaštítěné různými pod-značkami. Mezi takové patří i Xiaoda a my dnes pro vás máme z jejich dílny velmi povedenou vychytávku do domácnosti. Jedná se o šetřící bezdotykový vodní kohoutek, který je k mání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago za velmi zajímavou cenu.

Šetřící vodní kohoutek Xiaomi Xiaoda je vybaven infračervenými senzory, takže se stačí jen přiblížit rukou k aktivaci. K dispozici jsou dva režimy snímání se senzory dole a na boku kohoutku, přičemž reakční doba je pouhých 0.25 sekundy. Instalace je velmi jednoduchá a díky přibaleným šesti adaptérům na nejčastější koncovky klasických kuchyňských kohoutků a všem potřebným nástrojům vše zvládnete osobně. Senzory samozřejmě potřebují elektrickou energii, takže je nutné občas vše dobít pomocí USB kabelu, ale zhruba 3 hodiny nabíjení by měly vydržet až na půl roku.

Pokud tedy hodláte učinit další krok v domácím šetření vodou a pohodlnosti dávkování vody, tak je kohoutek Xiaomi Xiaoda ideální volbou. Navíc je v bleskových prodejích na e-shopu Cafago momentálně k mání jen za 20.94 euro, takže se vaše peněženka ani příliš nevyprázdní. Na výběr je jen jediná bílá varianta produktu, která designově neurazí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.