Ačkoliv se kreativita českého národa v krizových momentech opět projevila a podomácku vyráběné roušky se staly realitou snad každé domácnosti, tak přece jen ty opravdové mají něco do sebe. A nemusí nutně jít o ty nejvyšší kvality s certifikacemi vhodnými pro medicínské potřeby, protože pro normální smrtelníky stačí i ty jednodušší. A právě takové pro vás dnes máme v akci z německého skladu e-shopu Tomtop a jde o balení dvacítky kusů s ochranným faktorem KF94+.

Jedná se o bílé nepletené roušky s ochranou KF94+, což v reálu znamení zachycení 94 % částic. Hodí se tak k filtrování prachu, popílku, škodlivých zplodin a samozřejmě i části bakterií a virů. Rouška má hned tři vrstvy, které se vzájemně doplňují v zachytávání škodlivin a samozřejmě ta přiléhající přímo na kůži je proti-alergická. Vybaveny jsou i elastickým úchytem za uši a nastavitelným krytím nosu. K dostání jsou v univerzální velikosti, která by měla dostačovat drtivé většině populace. A jak už bylo zmíněno, tak se prodávají v balení po 20 kusech.

Na e-shopu Tomtop je 20 kusů těchto roušek k mání momentálně v bleskových prodejích jen za 34.99 dolarů. A vzhledem k dopravě z německého skladu nebude doručení příliš dlouhé a navíc nebudete ani doplácet žádné celní a daňové doplatky. Tyto roušky jsou velmi oblíbené například na korejském trhu, takže jejich pořízením určitě neuděláte žádnou chybu.