Ačkoliv se kreativita českého národa v krizových momentech opět projevila a podomácku vyráběné roušky se staly realitou snad každé domácnosti, tak přece jen ty opravdové mají něco do sebe. A nemusí nutně jít o ty nejvyšší kvality s certifikacemi vhodnými pro medicínské potřeby, protože pro normální smrtelníky stačí i ty jednodušší. A právě takové pro vás dnes máme v akci z německého skladu e-shopu Tomtop a jde o balení dvacítky kusů s ochranným faktorem KF94+.

Jedná se o bílé nepletené roušky s ochranou KF94+, což v reálu znamení zachycení 94 % částic. Hodí se tak k filtrování prachu, popílku, škodlivých zplodin a samozřejmě i části bakterií a virů. Rouška má hned tři vrstvy, které se vzájemně doplňují v zachytávání škodlivin a samozřejmě ta přiléhající přímo na kůži je proti-alergická. Vybaveny jsou i elastickým úchytem za uši a nastavitelným krytím nosu. K dostání jsou v univerzální velikosti, která by měla dostačovat drtivé většině populace. A jak už bylo zmíněno, tak se prodávají v balení po 20 kusech.

Na e-shopu Tomtop je 20 kusů těchto roušek k mání momentálně v bleskových prodejích jen za 34.99 dolarů. A vzhledem k dopravě z německého skladu nebude doručení příliš dlouhé a navíc nebudete ani doplácet žádné celní a daňové doplatky. Tyto roušky jsou velmi oblíbené například na korejském trhu, takže jejich pořízením určitě neuděláte žádnou chybu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.