Fanoušci značky Poco sice už dlouho a poměrně netrpělivě čekají na nástupce legendárního telefonu Poco F1, ale už by se mohli pomalu začít těšit i na další produkty této značky. Poco totiž v podstatě kopíruje strategii značek jako je například Redmi nebo Realme. Ty se po osamostatnění pustily kromě výroby telefonů i do dalších gadgetů. A podobně jako Redmi a Realme i Poco přidá do svého portfolia sluchátka. Mělo by jít o bezdrátová sluchátka Poco TWS Earbuds.

To, že Poco TWS Earbuds jsou skutečně v přípravách a dokonce by se už brzo mohla objevit na trhu potvrdil tweet Poco India. Ovšem ještě předtím proběhla na twitterovém účtu Poco anketa. V ní si měli fanoušci vybrat, jaký další produkt by měla značka vyrábět. Mezi klasickými sluchátky, fitness náramkem a gamepadem jednoznačně vyhrála právě bezdrátová sluchátka. Co si tedy fanoušci odhlasovali, to také dostanou.

Samozřejmě, protože Poco je značka určená primárně pro indický trh, začnou se sluchátka prodávat nejdříve tam. Ovšem o jejich parametrech není nikde ani zmínka. Obecně se předpokládá, že budou přímými konkurenty sluchátek Realme Buds Air. A vzhledem k tomu, že značka Realme vsází na velmi dobrý poměr cena/výkon, něco podobného se očekává i od značky Poco a jejich chystaných sluchátek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.