Současná generace je závislá na absolutní dostupnosti hudby za všech okolností, což při službách jako Spotify není až tak problém. Pokud ale plánujete poslouchat audio i při náročnějších sportovních aktivitách, tak je nutné se poohlédnout po odpovídajících bezdrátových sluchátkách. Kvalitní domácí nebo cestovní obří modely asi nebudou tím pravým ořechovým. Naštěstí se na trhu dají najít výborné sportovně orientované kousky za velmi dobré ceny. Jako jsou třeba sluchátka Lenovo HE05, které jsou v akci třeba na e-shopu Tomtop.

Bezdrátová sluchátka Lenovo HE05 mohou nabídnout sportovní design, ohebný krční most s paměťovou linií a magnetickým úchytem, IP5X certifikaci s odolností proti potu a vodě, stabilní Bluetooth 5.0 bezdrátové připojení, vestavěnou 100 mAh kapacitu baterie slibující až 8 hodin provozu, tlačítka na ovládání zvuku přímo na kabelu nebo CVC technologii potlačení ruchů pro integrovaný mikrofon. Samozřejmě i solidní zvukový přednes sluchátek samotných, které mají 10 mm dynamický driver.

Na e-shopu Tomtop jsou pak tato sportovní sluchátka momentálně k dostání v bleskových prodejích jen za 10.97 dolarů. Na výběr máte z černé, bílé nebo červené barevné varianty, takže vše sladíte i v designové kategorii. Pokud tedy hledáte extrémně dostupná kvalitní sluchátka pro sportovní vyžití, tak s tímto modelem nešlápnete vedle. Navíc za velmi rozumné peníze.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.