Značka chytrých hodinek a nositelností AMAZFIT se v našich končinách těší velmi dobré pověsti a oblibě, protože jde vždy o dostupné kvalitní kusy. A samozřejmě neublíží být součástí obřího ekosystému čínského Xiaomi se všemi výhodami. I když jsou ceny jejich hodinek nastaveny vždy velmi nízko, tak samozřejmě neublíží i nějaká ta extra sleva či kupón. Proto pro vás dnes máme promo akci e-shopu Gearbest, ve které najdete sportovní AMAZFIT Stratos Pace 2 nebo dámské AMAZFIT GTR 42mm Glitter Edition.

AMAZFIT Stratos Pace 2 jsou chytré hodinky zaměřené hlavně na sportovní vyžití a sledování, přičemž jsou k tomu velmi dobře vybaveny. Mohou nabídnout vestavěný GPS+Glonass čip pro navigaci, vodotěsnost až do hloubky 50 m, podporu měření tepu včetně možnosti propojení s hrudním pásem, sledování všemožných sportovních režimů, krokoměr, sledování spotřeby kalorií a spoustu dalšího. A rozhodně neurazí ani vzhledově, protože kombinace keramiky a polykarbonátu působí u těla hodinek velmi slušivě. Stačí už jen dodat, že 1,34-palcový LCD displej je transreflexní a má rozlišení 320×200 pixelů. A momentálně jsou k mání v černé barvě s automatickým $20 slevovým kupónem jen za $119.99.

Pro něžnou dámskou ručku se pak více hodí AMAZFIT GTR 42mm Glitter Edition v bílé barvě, které jsou posázeny 60 zirkony od slavné značky Swarovski. Jde o menší variantu klasických GTR s  s 1,2-palcovým AMOLED displejem s rozlišením 390 x 390 pixel, 20 mm šířkou koženého pásku a pouze 195 mAh baterií. Zbytek parametrů je pak identický včetně Bluetooth 5.0, GPS+Glonass čipu, optického senzoru pro snímání srdečního tepu nebo certifikace 5ATM. Navzdory menší baterii by měly hodinky vydržet až 12 dnů provozu. Jde o velmi luxusně vypadající kousek, který je s automatickým $22 slevovým kupónem k mání jen za $157.99.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.