I když by se to mohlo zdát předčasné, je už nyní řada OnePlus 8 připravena k předběžným objednávkám na čínském e-shopu JingDong. Předčasné proto, protože telefony této řady mají být globálně představeny až 14. dubna/apríla. V Číně dokonce až o dva dny později, tedy 16. dubna/apríla. Ovšem jde jen o předobjednávky, takže výrobce si tímto může prověřit, jaký bude o oba modely zájem.

Řada OnePlus 8 je pro rezervace připravena od dnešního dne a samozřejmě jak u standardního modelu, tak i u Pro verze je zatím nastavena fiktivní cena. A aby potenciální kupci nekupovali tak úplně zajíce v pytli, prodejce přihodil i několik informací o hlavních parametrech. Některé další parametry také potvrdil sám výrobce a jde například o procesor Snapdragon 865.

Na stránkách JD.com tak můžeme zjistit, že oba telefony dostanou flexibilní AMOLED displej s podporou obnovovací frekvence 90 Hz u standard verze a 120 Hz u Pro verze. Rozlišení bude FullHD+ a QHD+. Jas displeje by měl být 1300 nitů s velkou přesností barev. Displej má také certifikaci DisplayMate A+. K tomu nejlepšímu, co by nás mohlo čekat u Pro verze jistě patří i podpora bezdrátového reverzního nabíjení s výkonem 30 W. Bezdrátovému nabíjení totiž výrobce poměrně dlouho odolával. A určitou zajímavostí bude i hlavní fotoaparát Pro verze, který dostane hned dva snímače s rozlišením 48 Mpix. Je se rozhodně na co těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.