Značka Realme se osamostatnila v loňském roce a od té doby zaznamenala poměrně velký úspěch jak na indickém, tak i na čínském trhu. Některé z jejich telefonů se dokonce prodávají i v Evropě. A jak praví staré přísloví „s jídlem roste chuť“, tak i Realme rozšiřuje své portfolio. Kromě již představených bezdrátových sluchátek a chytrého fitness náramku se chystají i na hodinky a televizi. A právě na Realme TV se dnes podíváme trochu podrobněji.

O chystané Realme TV máme jen minimum informací. Vlastně by se dalo říct, že jen víme, že ji značka připravuje. A o parametrech a případném termínu uvedení mlčí i zástupci Realme. Ale od toho tu máme tipaře, aby nějaké to info vyhledali. Díky jednomu z nich tu máme screen výpisu certifikačního úřadu Burea of ​​India Standards (BIS). Podle něj můžeme zjistit, že připravovaná televize bude nabízena s názvem Realme TV 43. A z tohoto názvu už snadno odvodíme, že bude vybavena 43 palcovým panelem.

Nejde sice o tu největší úhlopříčku, ale zatím není jasné, zda Realme připravuje jen jednu verzi televize a nebo jich bude víc i s většími obrazovkami. Tipaři také odhadují, že i u tohoto produktu se bude snažit značka dostát své strategii nízkých cen. Očekáváme, že podrobnosti o chystané televizi k nám doputují v krátkém čase, protože představovačka televize by mohla proběhnout ještě v tomto čtvrtletí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.