Pořízení chytrých hodinek už dávno není výsadou jen těch s naditými prkenicemi. Čínská produkce v podstatě čehokoliv je opravdu pokročilá a ceny těch opravdu levných modelů se za poslední dobu propadly na skoro absurdní hodnoty. Což neznamená, že by se nutně muselo jednat o podřadné výrobky, protože specifikace jsou stále poměrně solidní a nenáročnému uživateli klidně postačí. Zástupcem této kategorie jsou i COLMI SKY4, které pro vás dnes máme v nabídce se slevovým kupónem z e-shopu Cafago.

Chytré hodinky COLMI SKY4 nabízí velký 1.54-palcový dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a na výběr máte samozřejmě z několika ciferníků. Řemínek je silikonový, ale jedná se o standardní uchycení a rozteč, takže jej není v případě zájmu problém vyměnit za jiný. Nový úsporný čipset NRF52832 by se měl pozitivně projevit na výdrži 180 mAh baterie, ale výrobci neudávají odhadovaná čísla. Hodinky jsou vybaveny senzor pro detekci srdečního tepu a samozřejmě podporující celou řadu sportovních režimů. Třešničkou na dortu je pak voděodolná certifikace IP67.

Na e-shopu Cafago pak tyto levné hodinky momentálně najdeme v bleskových prodejích, které ještě vylepšíme pomocí slevového kupónu CC0101. Díky němu se dostaneme až na 21.99 euro, přičemž akce platí až do konce dubna. Takže pokud sháníte super dostupné chytré hodinky pro nenáročné, tak by se vám tento model mohl hodit do krámu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.