Čínští Xiaomi mají ve své nabídce celou řadu produktů pro osobní hygienu a péči o vzhled, které jsou navíc jako obvykle i extrémně cenově  dostupné. K nim patří i řada holících strojků ENCHEN BlackStone spadající pod crowdfundingovou platformu Youpin. A my pro vás dnes máme právě dvojici těchto holících strojků z nabídky na Ebay, samozřejmě za velmi solidní ceny. Takže pokud nechcete v karanténě vypadat jako Rumcajs a hledáte výborné řešení, tak jsou tyhle kousky právě pro vás.

Xiaomi Youpin ENCHEN BlackStone je holicí strojek fungující zároveň také jako zastřihovač vousů. Je osazen trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Nezávislý pohyb každé z hlavic pomůže dokonale oholit vousy i v oblasti kolem rtů, na tvářích a bradě. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Doba nabíjení strojku je přibližně 60 minut. Koupit ho můžete i s extra náhradní hlavicí jen za 17.99 dolarů.

Xiaomi ENCHEN BlackStone 3 v mnoha ohledech navazuje na svého předchůdce a tak se opět dočkáte elektrického holítka se třemi holícími hlavami s dvojitými kruhy břitů pro perfektní oholení. Navíc pak dostanete chytrá ESM holící systém, který zabraňuje zatrhávání vousů, výkonný 5W motorek s nízkou hlučností jen 67 dB, plně voděodolnou IPX7 konstrukci, podporu mokrého i suchého holení, výdrž baterie až 150 minut, nabíjení skrze USB Type-C port, displej ukazující stav nabití nebo cestovní zámek strojku. Cena je pak stále velmi nízká, pouhých 20.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.