S UV lampami se v dnešních dnech roztrhl pytel, protože globální pandemie evidentně oprášila zájem lidí o pečlivou čistotu a hygienu. Čínské e-shopy se tak předhání v nabídkách různých modelů a i na našich stránkách jste určitě nějakou podobnou akci zaznamenali. Dnes ale nabídneme něco z trošku jiného soudku, protože se jedná o uzavíratelný UV sterilizátor, který využijete na celou řadu věcí. Navíc je samozřejmě k mání levněji než obvykle v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop.

Tento UV sterilizátor využijete třeba na pořádnou dezinfekci věcí, jako jsou třeba mobilní telefony, šperky nebo brýle. A momentálně se bude velmi hodit na sterilizaci roušek a ochranných masek. UV záření jak známa zabíjí širokou škálu bakterií, virů a jiných breberek, přičemž stačí vše nechat působit jen 3 minuty. Tento šikovný přístroj navíc plní i druhotnou funkci díky vestavěnému aroma difuzéru, takže dovede zbavit i nepříjemného zápachu. Vše se ovládá jedním tlačítkem a vše napájíte pomoci USB portu, takže by měla stačit klidně i powerbanka. Jedná se tak o šikovný přenosný gadget.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je pak tento univerzální UV sterilizátor k mání jen za 24.89 dolarů, což není nijak závratná cena. Na výběr sice máte jen modrou barevnou verzi, ale to asi překousnete, protože nejde o módní doplněk. Tak co na podobné zařízení říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.