Telefon Poco F2 je už poměrně dlouho diskutovanou záležitostí. Fanoušci se na něj těší, ale stále neví zda bude a nebo ne. Kromě nejistých informací, že telefon bude rebrandem Redmi K30 Pro, které byly ale nakonec vyvráceny, není jistého nic. Ovšem informace o tomto přístroji jedou dál. A opět jde spíš o spekulace.

Podle několika tipařů nechala Xiaomi certifikovat telefon s kódovým označením M2004J11G u Eurasijské ekonomické unie (EAEU). A tipaři se domnívají, že jde právě o Poco F2. Takže kdybychom dali dohromady informaci šéf manažéra POCO, že telefon nebude rebrandem Redmi K30 Pro a aktuální certifikaci EAEU, mohli bychom tipařům uvěřit. Navíc kódové označení momentálně certifikovaného přístroje je nápadně podobné označení, se kterým byl kdysi v EAEU certifikován Poco F1.

Podle dalších spekulací se výrobce i v případě Poco F2 bude snažit dodržet strategii velmi levné vlajkové lodi, jak tomu bylo u modelu F1. Je tedy možné, že nová generace telefonu dostane procesor Snapdragon 865. Samozřejmě nelze ale počítat s tím, že Poco F2 bude nabízen za stejnou cenu jako model z roku 2018. Kromě toho i CEO indické POCO naznačoval, že na tamním trhu se bude telefon prodávat za více než 20000 indických rupií, což je zhruba 262 dolarů. Každopádně budeme muset počkat na nějaké relevantnější informace o chystaném telefonu, na jeho parametry a také na potvrzenou cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.