I když už tablety dávno nejsou na vrcholu popularity jako před pár lety, tak pro určitou skupinu zákazníků stále představují velmi lákavou investici. Přece jen ceny pořádných telefonů šplhají do solidních výšin a tak je tablet skoro vždy cenově dostupnější alternativou. Navíc se modely s integrovaným GPS modulem výborně hodí k navigaci, ideálně ještě i s možností vložení SIM karty pro datové přenosy. A právě jeden takový kousek vybavený obojím pro vás máme dnes z nabídky e-shopu Gearbest v podobě modely ANRY X20.

Tablet ANRY X20 nabídne velký 10.1-palcový OGS displej s FullHD rozlišením 1920 x 1200 pixelů a poměrem stran 16:10, takže je právě na navigaci jako dělaný. Použitelný výkon pak zajistí procesor Helio X25 spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. K dispozici je integrovaný GPS čip, hned dvojice SIM slotů (bohužel ne s kompletní podporou našich LTE frekvencí), microSD slot, Bluetooth 4.1, stereo reproduktory nebo případně 8000 mAh kapacita baterie. Tablet má samozřejmě kovové zpracování a nejde o žádný zbytečně těžký kousek. Celé to pak běží na systému Android 8.1.

Parametry nejsou na dnešní dobu nijak závratné, ale na běžné užívání a potřeby spousty zákazníků naprosto dostačující. Zvláště pokud vezmeme v úvahu cenu, protože na e-shopu Gearbest je momentálně ANRY X20 k mání se slevovým kupónem D470AE5678DEB001 jen za 139.99 dolarů. A to skutečně není nijak strašlivá suma za velký tablet pro navigační potřeby.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.