Bohužel náš včerejší článek o vysokých cenách chystaných modelů řady OnePlus 8 dostává opět jasnější kontury a nejedná se tak opravdu o žádný aprílový žert. Dnes se totiž dostaly na světlo světa o chystané „slepé“ akci německého operátora T-Mobile právě ve spojitosti s modely OnePlus 8. Obě firmy slaví šesté výročí partnerské spolupráce a zákazníci tohoto operátora tak mají šanci si již dnes předplatit balíčky s telefony pěkně naslepo, aby byli mezi prvními obslouženými. Ponechme stranou jestli je to dobrý nápad, protože nákupy naslepo nikdy nepatří mezi rozumná rozhodnutí.

Každopádně budou mít zákazníci německého T-Mobile možnost dostat telefony ve speciální limitované edici balení a extra doplňky navíc. Kampaň přesně nespecifikuje o který z chystaných modelů se přesně jedné, ale podle logiky věci by mělo jít o prémiový OnePlus 8 Pro. Tedy doufejme… Ceny totiž nejsou zrovna lidové když vezmeme v úvahu, že zahrnují dvouletý úvazek u operátora. S pěkně tučných dvouletým tarifem za 95 euro měsíčně dostanete telefon „jen“ za 590 euro a s 50 eurovým měsíčním úvazkem za 890 euro. Kolik pak bude stát nedotovaný…

To vše jen potvrzuje nedávná prohlášení ředitelů OnePlus, že na americkém trhu by OnePlus 8 neměl stát víc než 999 dolarů. Opět raději předpokládáme pro klid v duši, že hovořil o prémiovém Pro modelu. Memento v podobě globálně velmi „lidových“ cen řady Xiaomi Mi 10 je stále ještě čerstvé, takže už je asi čas opravdu začít panikařit ohledně drahoty nových telefonů OnePlus 8. Z dravé štiky a zabijáka vlajkových lodí by se šmahem stal líný obtloustlý pozlacený kapr čeřící vodu rybníka ve společnosti jiných velmi podobných ryb. A to bychom rozhodně velmi neradi.