Probíhající pandemie koronaviru nás zahnala do domácí karantény a tak je velká část populace donuceno k práci z domova. A i když je koncept home office moderní a populární, tak k němu potřebujete i to správné vybavení, ke kterému patří i ideální software. Takže by se vám možná mohla hodit momentální speciální akce server Keysworlds, kteří pro nás mají slevové kupóny na produkty z rodin Microsoft Windows a Microsoft Office. A ceny jsou rozhodně zajímavé.

Slevové kupóny jsou rozděleny do tří skupin a slevy se pohybují od 38 %, před 40 % až po velmi lákavých 50 %. V nabídce jsou všichni obvyklí podezřelí ve všech dostupných verzích a tentokrát se dostane dokonce i na verze pro Mac. Takže se pojďme podívat co vše je k dispozici a za kolik.

S kupónem KWS50 na 50% slevu se dostanete na následující ceny :

Další kupón je KWS40 na 40 % slevu a ceny spadnou na následující hodnoty :

Posledním kouskem je pak KSW38 na 38 % slevu na tyto produkty :

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.