Být zamčení doma v době karantény není žádný med z mnoha různých důvodů. Pro začátek nemáte moc kam utéct od osob se kterými sdílíte domácnost a i když je určitě máte rádi, tak po čase budete toužit po chvíli samoty. Dále pak odpadnou veškeré kratochvíle jako návštěvy restauračních zařízení, posilovny a spousta dalšího. Na vašich bedrech bude také kompletní péče o vzhled váš a vašich blízkých, protože jsou zavřené třeba i kadeřnictví. Tomu však lze jednoduše pomoci. Domácím kadeřníkem se stanete snadno a rychle s dnešní akční nabídkou e-shopu Cafago na zastřihovač Xiaomi ENCHEN Sharp.

Xiaomi ENCHEN Sharp je k mání hlavně ve variantě s velmi bohatým příslušenstvím, ve které skoro nic podstatného nechybí. Zastřihovač je vybaven silným motorkem se 7500 otáčkami za minutu a jednoduchý nastavitelným kolečkem regulujícím základní výšku střihu. Hlavice je vyroben z kombinace titanu a keramiky, takže něco vydrží a bezpečnostní zaoblení zaručí, že nikdy neporaníte kůži. Vestavěnou 800 mAh jednoduše dobijete USB portem a její výdrž by měla být kolem 45 minut aktivity. Za svoje peníze dostanete opravdu celou škálu příslušenství včetně fešáckého holičského „bryndáku“ a profi nůžek.

A domácím kadeřníkem může být opravdu každý, protože celý set zastřihovače Xiaomi ENCHEN Sharp stojí na e-shopu Cafago v akci jen 18.85 euro. Podobný kousek se prostě vyplatí mít doma i mimo karanténu. Pokud byste snad ale mermomocí trvali na verzi bez extra příslušenství, tak ta je také k mání, jen za 16.39 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.