Dnes se tedy ještě do třetice podíváme na značku Honor. Už byly představeny telefony Honor 30S a Honor Play 9A. Zatímco první spadá do vyšší střední třídy, druhý patří mezi telefony s nižšími specifikacemi a také nižší cenou. Ale před námi by měla být ještě další prezentace. Na ní bude uvedena řada Honor 30, tedy vlajkové modely této značky.

Značka nyní na čínském Weibo oficiálně potvrdila termín prezentace. Ten je stanoven na 15. dubna/apríla. Samozřejmě nechybí ani teaser, který na tuto představovačku zve. Na upoutávce je populární čínský herec Li Xian, který se stal, alespoň pro čínský trh, tváří Honoru. A kromě jeho sexy pohledu si neleze nepovšimnout ani telefonu, který velmi šikovně zakrývá rukama. Je jasné, že řada Honor 30 bude vydána v několika barevných variantách a jednou z nich bude bezesporu barva světlounce fialová nebo, chcete-li, lila. To by samo osobě mohlo být podružné.

Ovšem zajímavé určitě je, že termín oficiálního představení řady Honor 30 se přesně napasoval mezi představení telefonů OnePlus 8. To je stanoveno na 14. dubna/apríla pro globální trhy a 16. dubna/apríla pro Čínu. Asi tohle načasování nikoho nepřekvapí, protože Honor a OnePlus jsou odvěkými konkurenty. A obzvláště v letošním roce půjde u jejich vlajkových lodí skutečně do tuhého. Čím by tedy vlajkové Honor telefony mohly zaujmout? Hovoří se například o zadním fotoaparátu, kdy jeden ze senzorů by měl mít rozlišení 50 MPix. Dále pak by to mohlo být výrazné zakřivení displeje nebo duální přední fotoaparát. Ať tak nebo tak, vždy bude záležet na uživateli, které ze značek dá přednost. A určitě v tom svou roli bude hrát i cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.