Robo-vysavače už úspěšně šmejdí ve spoustě českých domácností, protože člověk je tvor líný a úklid obecně nepatří k oblíbeným koníčkům. Navíc existují multifunkční modely, které kromě vysávání ještě zametou a hezky vytřou podlahu. Klesající ceny samozřejmě zájmu o podobné kousky také výrazně pomohou a dnes máme pro vás jeden extra levný. Jde o nabídku z e-shopu Tomtop a robo-vysavač má na triku i některé extra speciální vychytávky.

V principu se jedná o klasický robo-vysavač s detekcí překážek a senzory proti pádu, i když je nutné mít na vědomí, že nepůjde o žádné extra pokročilé technologie. Robot se s pouhými 60 mm výšky vejde i pod nábytek, navíc tichý motorek s 55 db ani příliš neruší. Na druhou stranu ale sací výkon 4500Pa je solidní a stejně tak 90 minutová výdrž baterie. Kromě luxování ale tento šikula i zamete, po vybavení hadrem i setře podlahu ( včetně mokrého vytírání) a navíc je vybaven i UV lampou pro dezinfekci. Jako bonus zvládne i rozprašovat vonné oleje nebo dezinfekci.

A kolik tisíc, že podobný multifunkční zázrak stojí ? Pokud něco podobného čekáte, tak pro vás mají na Tomtopu velmi příjemné překvapení. Tento univerzální robo-vysavač je totiž super levný a pořídíte ho momentálně v akci jen za 33.99 dolarů. Tomu se skoro ani nechce věřit, takže je asi lepší mít lehce realistická očekávání, ale i tak jde o velmi zajímavý kousek za parádní cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.