Objevování produktů lehce obskurních malých čínských značek na Aliexpressu nebo Ebay má své nepopiratelné kouzlo a šarm. Například, slyšeli jste už někdy o značkách jako KECHAODA nebo TONZE ? Pokud ne, tak se vůbec nemusíte cítit provinile, protože i pro nás jde o premiérové setkání. Ale proč si nerozšířit obzory, takže pro vás dnes máme dvojici produktů právě těchto značek hezky v akci z Ebay. A jak odstraňovač akné KC03, tak i digitální teploměr TONZE DT-201A jsou samozřejmě v akci za výhodné ceny.

Jako první se podíváme na šikovný doplněk pro ze světa péče o pleť KECHAODA KC03 je odstraňovač vřídků akné. Ten může nabídnout trojici nastavitelných úrovní sání a šest vyměnitelných hlavic na co nejšetrnější odstranění kožních problémů. Navíc vám kůži pomocí vody zvlhčí, takže bude ošetření co nejmírnější k vaší pokožce a navíc vyřeší i problémy se suchou kůží vyčištěním pórů. Dobíjecí 400 mAh kapacita baterie by pak měla vydržet přes 3 hodiny provozu. Na problémy s otravnými projevy akné tak s tímto kouskem můžete zapomenout jen za 11.99 euro.

Druhou položkou na dnešním seznamu je digitální teploměr TONZE DT-201A, který se bude hodit nejen v problémech dnešních dní.  Teplotu měří s přesností na 0.1°C a výsledek si pak jednoduše přečtete na přehledném displeji. Samozřejmostí je ekologický použitý materiál a samotná sonda se tak hodí pro měření jak pod paží, tak v dutině ústní. Napájení obstará knoflíková baterie a teploměr se při nečinnosti i sám vypne. Malý a nezbytný doplněk v dnešní digitální době a může být váš navíc jen za 5.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.