Včera jsme pro vás měli akci na super levné chytré hodinky D18 a dnes ještě pro jistotu tuto nabídku dublujeme. Za skvělou cenu jsou totiž k mání i na e-shopu Tomtop, takže i jejich fandové a účastníci věrnostních programů nepřijdou zkrátka. Hodinky jsou opravdu za hubičku a mohly by tak zaujmout i prozatimní odpůrce chytrých nositelností. Přece jen s podobnou cenou by nad nimi člověk minimálně aspoň zapřemýšlel…

Chytré hodinky D18 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však mohou nabídnout 1,3-palcový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor na měření srdečního tepu, krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 90 mAh baterii s výdrží ve stand-by režimu až 20 dnů. Potěší i voděodolná certifikace IP65 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

D1828

A kolik že to je ona zmiňovaná „hubičková“ cena ? Na e-shopu Tomtop jsou hodinky D18 momentálně v bleskových prodejích jen za 9.99 dolarů a vybrat si můžete opět z pěti různých barevných variant. Takže bude to černá, červená, modrá, fialová nebo zelená ? Každopádně jde o zajímavý kousek pro všechny, co mají hluboko do kapsy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.