Chytré hodinky a náramky už dávno zdomácněly i u nás a spousta uživatelů už je spokojeně nosí na zápěstí. Ale už i dříve technologiemi nepolíbení jedinci se pomalu po očku začínají poohlížet po podobných modelech. Často je však odrazuje cena, protože prémiové modely jsou samozřejmě prémiové i po stránce dostupnosti, takže nejde o nic levného. Že ale pořízení solidních chytrých hodinek nemusí být nijak extra drahé vás možná přesvědčí dnešní akce e-shopu Cafago na model D18.

Chytré hodinky D18 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však mohou nabídnout 1,3-palcový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor na měření srdečního tepu, krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 90 mAh baterii s výdrží ve stand-by režimu až 20 dnů. Potěší i voděodolná certifikace IP65 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

Na výběr máte z pěti barevných variant (černá, fialová, modrá, červená a zelená), takže si snad designově vybere snad každý. Momentálně jsou navíc v akci na e-shopu Cafago jen za pouhých 9.09 euro z čínského skladu. Samozřejmě s dopravou zdarma a bez dalších doplatků díky super nízké ceně. Takže pokud hledáte opravdu extra levné chytré hodinky pro nenáročné, tak by se vám tyhle možná mohly líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.