Jen před pár hodinami byly konečně představeny globální verze špičkových modelů řady Xiaomi Mi 10 a my se této akci podrobně věnovali samozřejmě i v našem článku. Ceny těchto parádních telefonů nejsou zrovna lidové, takže fanoušci budou muset rozbít ty prasátka minimálně dvě. Populární e-shop Gearbest je ale nechce nechat na holičkách, takže si na dnešní den připravil speciální akci právě na globální variantu Xiaomi Mi 10. První hodinu prodejů by měla být také k dispozici super nízká cena a vše vypukne přesně v 17:00 našeho času. Tedy v momentě publikace tohoto článku.

I když základní verze Xiaomi Mi 10 nedosahuje stratosférických kvalit Pro varianty (zejména v oblasti fotografie), tak se stále jedná o nekompromisní vlajkovou loď. Kombinace Snapdragonu 865, 8 GB LPDDR5 RAM a 128 GB UFS3.0 paměti je více než dostatečným hardwarovým základem v podstatě pro cokoliv. Přihoďte k tomu 6,67-palcový AMOLED FullHD+ displej s 90 Hz obnovovací frekvencí a máte vymalováno. Případně ještě 4780 mAh kapacitu baterie s 30W rychlo-nabíjením a 30W bezdrátovým nabíjením. Nezapomnělo se ani na NFC čip, stereo reproduktory nebo Wi-Fi 6. A fotoaparáty také nejsou k zahození se 108 Mpix hlavním senzorem, 13+2+2 Mpix dalšími senzory, 20 Mpix selfie kamerkou a schopností nahrávat 8K videa.

A na e-shopu Gearbest máte možnost dnes 27.března v 17:00 našeho času využít speciální nabídky a ceny na 8GB+128GB verzi telefonu v šedé nebo tyrkysové. Cena platí opravdu jen tuto první hodinu a telefon dostanete jen za 679 dolarů ! Pokud však akci nestihnete, tak ještě nemusíte úplně zoufat, protože jako cenu útěchy pro vás máme alespoň slevový kupón GBMI10SALE, který srazí z obvyklé ceny hezkých 20 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.