Nekonečný seriál s názvem „Telefony, které se před svým uvedením projely metrem“ pokračuje. V dnešním dílu se podíváme na Honor 30 Pro. Asi není nutno dodávat, že tento model bude součástí chystané řady Honor 30, jejíž oficiální představení se blíží. První vlaštovkou této série bude Honor 30S, který by měl spatřit světlo světa už za tři dny.

Ale vraťme se zpět do metra. Jak už to v těchto případech bývá, telefon jeho majitel drží tak, aby nebylo vidět úplně všechno, ale přesto dost. Honor 30 Pro má tedy nasazeno ochranné pouzdro a je nafocen jen jeho čelní panel, případně horní hrana. Nelze tedy jednoznačně potvrdit, že jde skutečně o daný model. Ovšem budeme-li vycházet z dřívějších zvěstí a uvěříme čínským tipařům, mohl by to být on.

Z fotek je patrno, že Honor 30 Pro bude mít Full-screen design. Tedy minimální rámečky, „díru“ pro přední duální kameru a tím pádem i velkou užitnou plochu obrazovky. Lze si také povšimnout poměrně výrazného zakřivení displeje a oblých rohů. Dalo by se říci, že výrobce zde využil „vodopádového“ displeje. Obrazovka by mohla mít až 90 Hz obnovovací frekvenci. Očekává se, že telefon bude osazen procesorem Kirin 990 a díky tomu bude podporovat 5G sítě. Nic víc se zatím o telefonu neví. Není známo ani přesné datum představení, ale proslýchá se, že by to mohlo být už v dubnu/apríli.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.