Produkty pod značkou Xiaomi obvykle patří do toho levnějšího spektra, ale to neznamená, že se musí nutně jednat o výkonnostně slabší kusy. U telefonů této značky už jsme si na to zvykli, ale z jejich produkce proudí i další kvanta kusů s tím nejmodernějším vybavením. Právě takový je i nedávno představený nový router Xiaomi AX3600, který mimo jiné podporuje i zbrusu nový standard Wi-Fi 6 (neboli 802.11ax). A dnes pro vás tento router máme k dispozici v akci z e-shopu Gearbest.

Router Xiaomi AX3600 je jednou z prvních vlaštovek se zmíněnou certifikací Wi-Fi 6 a čipsetem Qualcomm IPQ8071. Ten byl původně vyvinut pro náročné podnikové a profesionální využití, takže pro domácnosti možná půjde o zbytečný luxus. Ale pro náročné uživatele se jedná rozhodně o výrazný plusový bod. Router má hned 7 antén se zesilovači, přičemž jedna z nich je vyhrazena čistě pro IoT (Internet of Things) produkty a chytré kusy z vlastní stáje umí i sám detekovat. Rychlosti teoreticky dosahují až 2976Mbps v souběžném režimu a podporováno je i nový bezpečnostní protokol WPA3.

 

V akci na e-shopu Gearbest je tento výkřik moderní techniky momentálně k mání jen za 134.99 dolarů, ale to pro nás není dostačující. Máme tak pro vás ještě extra kupón J467DDD2D7227001, který cenu sníží na 126.99 dolarů. Pokud tedy hledáte skutečně supermoderní router pro vaší Wi-Fi síť, tak s tímto kouskem nemůžete udělat chybu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.