Chytaný telefon Honor 30S je v posledních dnech probírán snad po všech stránkách a ze všech úhlů. Například včera jsme se zaměřili na jeho výkon, který předvedl v testech Antutu. Tam, mimochodem, skvěle zabodoval. A díky tomu také víme, že jej bude pohánět zbrusu nový procesor Kirin 820 5G. Nový Honor by se tak mohl stát prvním telefonem s tímto čipsetem.

Jeho oficiální představení výrobce naplánoval na 30. března/marca. Zbývá tedy už jen pár dní, ve kterých se dozajista dozvíme nějaké další podrobnosti. A na jednu z nich se podíváme rovnou teď. Nejde sice o specifikace, nebo výbavu Honor 30S, ale jeho vzhled. Ten sice pro mnoho uživatelů nemusí být tím nejdůležitějším, ale na druhou stranu, mít výkonný a zároveň pohledný telefon jistě není na škodu. A ti, kteří si libují v atraktivních barvách by nám mohli dát za pravdu.

Obecně se předpokládá, že chystaný Honor by měl mít dvě barevné varianty, a to oranžovou a další s fialovo modrým přechodem. A podle všeho bychom se mohli dočkat i další barvy. Na čínském Weibo zrovna visí renderovaný obrázek, který kromě varianty s barevným přechodem ukazuje i tmavě zelenou verzi. Vypadá velmi elegantně a když se k této barvě přidá ještě jakýsi efekt světelných odlesků ve tvaru písmene V, je to prostě fešák. Stejný světelný efekt najdeme i u dalších barevných variant a stejně tak i černý obdélníkový modul zadního fotoaparátu. Design se tedy povedl a snad se výrobci povede i dobře nastavená cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.