Posilovny mají zavřeno, trenéři jsou doma a vám chybí cvičení nebo vůbec jakýkoli pravidelný pohyb? Cvičení doma vás nebaví a ani pořádně nevíte, jak na to? Zkuste integrovaného chytrého trenéra v hodinkách HONOR MagicWatch 2. HONOR právě nyní přichází se zvýhodněnou akcí. Při zakoupení těchto chytrých fitness hodinek máte fitness náramek HONOR Band 5 zdarma jako dárek. Pozor! Akce platí u všech prodejců jen do konce týdne, tedy do neděle 29. března.

HONOR MagicWatch 2: Chytrý trenér v hodinkách

Nedávná novinka na trhu, chytré fitness hodinky HONOR MagicWatch 2, nabízí až 15 sportovních režimů a k tomu 13 různých tréninkových možností při běhání. Změří vám nejen tepovou frekvenci, ale také třeba okysličení krve. Díky monitoringu spánku vám pomohou zaměřit se na různé neduhy, zlozvyky a celkově vylepšit kvalitu spánku. Stejně tak vám umožní lépe zvládat každodenní stres pomocí řady dechových cvičení. A když někdo zavolá, na hodinkách si v klidu vyřídíte celý hovor.

HONOR Band 5: Kvalitní displej, měření okysličení krve a kompletní menu v češtině

Vůbec první fitness náramek, který má celé menu v lokálním jazyce, to je HONOR Band 5. Jako první z menšího typu fitness náramků také měří okysličení krve. Monitoring spánku, měření kroků nebo tepová frekvence patří již k standardní výbavě.