Být zamčení doma v době karantény není žádný med z mnoha různých důvodů. Pro začátek nemáte moc kam utéct od osob se kterými sdílíte domácnost a i když je určitě máte rádi, tak po čase budete toužit po chvíli samoty. Dále pak odpadnou veškeré kratochvíle jako návštěvy restauračních zařízení, posilovny a spousta dalšího. Na vašich bedrech bude také kompletní péče o vzhled váš a vašich blízkých, protože jsou zavřené třeba i kadeřnictví. Tomu však lze jednoduše pomoci. Domácím kadeřníkem se stanete snadno a rychle s dnešní akční nabídkou e-shopu Tomtop.

Dnes totiž mají pro všechny zájemce zastřihovač vlasů a vousů Xiaomi ENCHEN Sharp a to ve variantě s velmi bohatým příslušenstvím. Zastřihovač je vybaven silným motorkem se 7500 otáčkami za minutu a jednoduchý nastavitelným kolečkem regulujícím základní výšku střihu. Hlavice je vyroben z kombinace titanu a keramiky, takže něco vydrží a bezpečnostní zaoblení zaručí, že nikdy neporaníte kůži. Vestavěnou 800 mAh jednoduše dobijete USB portem a její výdrž by měla být kolem 45 minut aktivity. Za svoje peníze dostanete opravdu celou škálu příslušenství včetně fešáckého holičského „bryndáku“ a profi nůžek.

A domácím kadeřníkem může být opravdu každý, protože celý set zastřihovače Xiaomi ENCHEN Sharp stojí na e-shopu Tomtop v akci jen 19.19 dolarů. Podobný kousek se prostě vyplatí mít doma i mimo karanténu. Pro současnou dobu „rouškovou“ se ale hodí i spousta jiných věcí, mezi které samozřejmě patří právě i roušky a ochranné masky. I ty jsou momentálně na Tomtopu k mání za dobré ceny s velkým výběrem modelů. Tak se na ně klidně můžete mrknout také.