Minulý týden jsme měli možnost vidět mnoho očekávaných smartphonů včetně řady Huawei P40 a Redmi K30 Pro. Čínský výrobce Vivo také nezahálí a plánuje na konci tohoto měsíce představení Vivo S6 5G. Společnost dnes ukázala propagační fotky telefonu spolu s ambasadorem značky Turbo Liu (známým také jako Liu Haoran), 22letým čínským hercem.

Pokud byl rok 2019 jedním z nejvíce inspirujících a nejinovativnějších roků pro design chytrých telefonů, musíme říci, že rok 2020 absolutně nic nového (pomineme aktuální zdravotní pandemii a mluvíme pouze o telefonním trhu) zatím nepřinesl. Nově Vivo S6 je pak dalším potvrzením výše zmíněného tvrzení. Zdá se, že čínským výrobcům již finálně došly nápady a produkují kusy, které jako by jeden druhému vypadly z oka. Na zadní a přední straně je kruhový výřez kamery podobný Redmi K30 Pro a také by mohl by mít displej s dvojitým děrováním.

VIVO S6

Přestože kapacita baterie Vivo S6 5G není dosud potvrzena, čínská certifikační stránka 3C, na které byl tento telefon spatřen, již odhalila, že bude podporovat až 18 W rychlé nabíjení.

Oficiálně je potvrzena také 48MP zadní kamera a ve výpisu z JD.com jsou vidět dvě možnosti barevných variant. Minimálně se tak dočkáme alespoň dvou barev – růžovo-modro-bílé a tmavě modro-bílé.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.