Společnost Huawei má za sebou několik povedených vlajkových lodí a aktuálně řeší svou nejnovější řadu telefonů Nova 7, která by již velmi brzy měla být vypuštěna. Huawei Nova 7 a Nova 7 Pro byly nedávno objeveny v certifikační databázi CCC a nyní se objevily i na TENAA. To se děje uprostřed pandemie COVID-19, který nyní zasáhla další regiony světa, zatímco se zdá, že Čína se již dostala z nejhorší fáze.

Spatřené modely – JER-AN10 a JEF-AN00 – jsou stejné, jaké byly zaznamenány v databázi CCC. Existují další dva modely – BMH-AN10 a CDY-AN00 – které se zdají být dalšími variantami řady Nova 7. Je možné, že se jedná o Huawei Nova 7 SE. Série bude navazovat na řadu telefonů Nova 6 a obvykle používá vlajkové chipsety od Huawei, což znamená, že pravděpodobně se zde dočkáme chipsetu Kirin 990 (alespoň ve verzi Pro). Low-end varianty Nova 7 se zřejmě budou muset spokojit s Kirin 820 5G, který již byl potvrzen pro Honor 30S.

Huawei Nova 7

Nově máme potvrzené také 40W rychlé nabíjení. A pokud se databáze Tenaa naplní dalšími podrobnostmi, budeme vědět o Nova 7 další zajímavosti.

Huawei aktuálně připravuje představení série P40, které se má odehrát 26. března. Poté bude následovat dceřinka Honor se svým Honor 30S a očekáváme, že se série Nova 7 objeví někdy v dubnu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.