V těchto dnech většina národu už více než týden úpí v domácí karanténě a spotřeba toaletního papíru či alkoholu dosahuje závratných čísel. Každý se musí nějak zabavit a vznikají tak často povedené taškařice, kterých jsou plné sociální sítě. Někteří také využívají domácího klidu k pořádné explozi nakupování a pro ty máme dnes dva šikovné gadgety za dobré ceny z Ebay. Každý z nich míří do zcela odlišné kategorie, ale v obou případech by mnohé zájemce mohly zaujmout.

V karanténě je asi nejhorším nepřítelem nuda a jak známo, tak hraní her je asi tím nejlepším lékem na podobné strasti. Počítače a herní konzole tak dostávají pořádně zabrat, ale ladem rozhodně neleží ani telefony. U těch je však stále problém, že dotykové ovládání se na některé typy her prostě úplně nehodí. Řešením jsou tak všemožné nástavce na gamepady a jiné vychytávky. Jednou takovou vychytávkou jsou i „triggery“ Flydigi Stinger z ekosystému Xiaomi. Ty jednoduše nacvaknete na telefon a pak už si jen užíváte vymožeností hardwarových tlačítek pod prsty. K mání jako single verze za 12.99 euro, nebo hned dvojice klipů s tlačítky za 26.99 euro.

A v domácnostech se momentálně určitě více než obvykle dbá i na hygienu. Opravdoví fajnšmekři neponechávají nic náhodě a dezinfekci vyšperkovali i UV lampami. Ty hubí bakterie, viry a všemožné breberky opravdu spolehlivě, takže jde o velmi účinný prostředek. Dnešní nabídka je speciální UV dezinfekční lampa, která nepoužívá ozón ale moderní UV-C sterilizaci s vlnovou délkou 235 nm. Lampa pracuje v plném záběru 360° a stačí ji tak někam postavit a nechat pracovat. Může být vaše ze Ebay jen za 32.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.