Po telefonu Vivo Nex 3S 5G bychom se v dohledné době měli dočkat dalšího přístroje Vivo s podporou 5G sítí. Spekuluje se o něm už nějakou dobu a nyní přichází i potvrzení, že půjde o Vivo S6 5G a jeho oficiální představení by mělo proběhnout v Číně 31. března/marca. Na čínské síti už jedou upoutávky na tuto akci a k vidění je i pár renderovaných obrázků.

Vivo telefony z řady S jsou na čínském trhu velmi populární. Jde totiž o přístroje střední třídy s pohledným designem, slušnými parametry a dobrou cenou. Z této linie by údajně neměl vybočit ani chystaný Vivo S6 5G. Ten kromě podpory 5G bude zaměřen na selfie fotografie. Z renderů zadního panelu zas lze vypozorovat, že záda telefonu budou skleněná s 3D zakřivením a výrazně zaoblenými rohy. Podle předchozích zvěstí by měl být Vivo S6 5G velmi tenký a lehký s hmotností nižší než 200 gramů.

Ví se také, že bychom zde měli najít speciální funkci pro noční focení. Certifikační výpisy 3C zas odhalily, že nebude chybět ani podpora rychlého nabíjení s výkonem 18 W. Další specifikace zatím zůstávají v utajení. Ovšem tipaři odhadují, že by použitým procesorem mohl být Snapdragon 765. Tato informace je skutečně velmi spekulativní, takže je třeba ji brát s nadhledem. Ať tak či tak, určitě bychom se měli dočkat podobných nebo mírně vyšších parametrů než má Vivo S5 vydaný v loňském roce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.