Ohebné telefony jsou momentálně tím nejluxusnějším zbožím na mobilním trhu a pouze trojice značek momentálně vlastní alespoň jeden takový model. K nim samozřejmě patří i čínský Huawei a druhá generace jejich špičkového Huawei Mate XS je opravdu parádní. Kromě omezené dostupnosti s sebou bohužel ale také přináší extrémně vysokou cenu, ale to je daň v případě každého revolučního produktu a designu. Co takhle ale tento telefon získat zcela zdarma v soutěži od českého zastoupení Huawei ?

To je samozřejmě nabídka, která se neodmítá a navíc jde o soutěž s poměrně jednoduchými pravidly. Stačí jen vyfotit nejstarší telefon Huawei který vlastníte (což může být paradoxně třeba i momentální vlajkový model) a fotografii sdílet. Hlavní výherce získá právě ohebný Huawei Mate XS, ale myslelo se i na další místa. Druhý v pořadí tak získá zdarma Huawei P40 Lite a třetí Huawei P40 Lite E. Pro pořádek uvádíme přesný postup k zapojení do soutěže podle oficiálních stránek.

  1. Pořiďte fotografii svého nejstaršího mobilního telefonu Huawei
  2. Tuto fotografii nahrajte do Galerie na oficiálním fóru Huawei
  3. Zkopírujte odkaz na fotografii do soutěžního diskuzního vlákna
  4. Na konci soutěže pomocí generátoru náhodných čísel vylosujeme výherce

Soutěž už je v plném proudu a na zapojení máte čas až do 25. března 2020 23:59. Takže proč nepokusit paní Štěstěnu, protože výhra v této soutěži je skutečně skvělá. Tak hodně štěstí !