Chytré hodinky značky Amazfit už dávno zdomácněly i na našem trhu a patří mezi ty velmi populární. Vzhledem k výborné kombinaci slušného vybavení a dobré ceny se ostatně není moc čemu divit. Jejich poslední počin je trochu odlišný od jejich ostatní produkce, protože Amazfit T-Rex jsou hodinky s velmi odolnou konstrukcí splňující vojenský standard MIL-STD-810. My je dnes pro vás máme v akci z e-shopu Gearbest, kde je černá verze momentálně v bleskových prodejích.

Amazfit T-Rex toho samozřejmě může nabídnout mnohem více, takže se na ty hlavní „špeky“ pojďme mrknout. Hodinky mají 1,3-palcový Always-on AMOLED displej s rozlišením 360×360 pixelů, speciální úpravu silikonového anti-alergenního řemínku, odporu 14 sportovních režimů, BioTracker měření srdečního tepu nebo GPS+Glonass vestavěnou navigaci. Neurazí ani voděodolnost 5ATM, moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0 nebo 390 mAh kapacita baterie. Ta by měla stačit až na 20 dní výdrže. Oproti čínské verzi v globální chybí NFC čip, ale ten by pro Google Pay stejně nefungoval.

I když jsou chytré hodinky Amazfit T-Rex k dostání i v těch pravých outdoorových barvách jako armádní zeleň nebo khaki, tak bleskové prodeje na Gearbestu je mají jen v klasické černé. Na druhou stranu jsou k mání za speciální cenu 149.99 dolarů, takže se s absencí jiných barev asi rádi smíříme. Tak co na ně říkáte, hodil by se vám tento odolný model na zápěstí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.