V souvislosti s právě probíhající zombie apokalypsou mixovanou s koronavirovou infekcí spousta lidí přehodnocuje nutnost poctivé dezinfekce na mnohem vyšší úrovni. A kromě různých speciálních gelů, dávkovačů mýdel a bezdotekových zařízení rostou v popularitě i UV sterilizační lampy. Právě jednu taková UV sterilizační lampa je pro vás dnes v akci na e-shopu Tomtop. Samozřejmě v bleskových prodejích, takže můžete čekat pořízení skoro za hubičku.

Začněme právě malou a jednoduše přenosnou 360° UV dezinfekční lampou, která se může stát vaším spolehlivým parťákem v hubení bakterií a všemožných breberek. UV záření spolehlivě likviduje 99.9 % podobné havěti jen za pouhých 10 sekund působení. Jako doplněk standardního úklidu problematických míst nebo předmětů se určitě může hodit. Lampa má automatické vypínání po 15 minutách, aby se předešlo zbytečnému vyzařování. Zmíněných 15 minut by ostatně mělo stačit na 5-9 m³ prostoru. Jednoduše ji také dobijete pomocí USB portu.

Tato šikovná UV sterilizační lampa je momentálně v akční nabídce bleskových prodejů na e-shopu Tomtop jen za 16.69 dolarů, takže opravdu nic drahého. Pokud tedy toužíte po podobném gadgetu, tak by se vám podobný kousek mohl hodit. Tak se na něj minimálně mrkněte, třeba se při bližším pohledu rozhodnete, že se jedná o nutný doplněk vaší domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.